Вулиця Новгородська на два дні буде перекрита для транспорту

П'ятниця, 20 липня 2018, 09:19
На даній ділянці в цей час буде проходити капітальний ремонт вулиці.
Вулиця Новгородська на два дні буде перекрита для транспорту

Транспортний рух по вулиці Новгородській, на ділянці від вулиці  Клочківської до будинку №3, буде заборонено з 8:00 до 21:00 21 липня. Також рух буде закритий з 8:00 до 21:00 23 липня на ділянці від будинку №3 по вулиці  Новгородській до проспекту Науки. Як передає Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням капітального ремонту вулиці  Новгородської. 

Об’їхати закриту ділянку можна по прилеглим вулицям: вул. Отакара Яроша та вул. Космічною. При цьому безперешкодний проїзд спецавтомобілів оперативних служб до житлових і адміністративних будівель, розташованих у зазначеній зоні, буде забезпечений. 

Також з 8:00 до 21:00 21 і 23 липня автобус №282е курсуватиме за зміненим маршрутом: вул. Новгородська - пр. Науки - вул. Отакара Яроша - вул. Клочківська і далі за маршрутом. 

Крім того, трамвай №5 тимчасово змінить маршрут руху. Рух трамваїв по проспекту Героїв Сталінграда та вулиці  Морозова, на ділянці від розворотного кола «вул. Одеська» до розворотного кола «вул. Мухачева», буде заборонено з 21:30 19 липня до 5:00 20 липня. 

Як передає Департамент інфраструктури, у той момент там буде проходити ремонт трамвайних колій. 

Трамвай №5 у цей час курсуватиме таким чином: вул. Мухачева - вул. Морозова – вул. Плеханівська – вул. Молочна (Кінний ринок) – пл. Захисників України – пр. Московський - вул. Кошкіна – вул. Плеханівська - парк Машинобудівників - пр. Московський - пл. Захисників України – вул. Молочна (Кінний ринок) – вул. Плеханівська - вул. Морозова – вул. Мухачева. 

comments powered by HyperComments