З цього року на Харківщині встановлений максимальний рівень заохочувальних виплат для педагогів - Світлична

Вівторок, 28 серпня 2018, 14:12
ХОДА буде ретельно слідкувати за тим, щоби місцеві органи влади працювали над подальшим посиленням соціальних стандартів для вчителів та викладачів.
З цього року на Харківщині встановлений максимальний рівень заохочувальних виплат для педагогів - Світлична

Про це повідомила губернатор ХОДА Юлія Світлична під час обласного педагогічного форуму, який відбувається сьогодні в Харкові. 

На форумі зібралося близько 600 педагогів та представників влади, серед учасників заходу - перший заступник Міністра освіти Володимир Ковтунець. 

Під час виступу на форумі губернатор Харківської області Юлія Світлична зазначила, що зараз в Україні виділяється більше фінансування у сферу освіти. Вона підкреслила, що кошти важливо інвестувати в людей. Голова ХОДА зазначила, що вже з цього року в регіоні буде встановлений максимальний рівень заохочевальних виплат для вчителів. 

Також окремої уваги заслуговує тема переоснащення та ремонту шкіл на Харківщині. Зараз триває будівництво самих навчальних закладів та спортивних майданчиків. За словами Юлії Світличної, вже за два роки на Харківщині усі школи отримають капітальне вкладення від держави. 

Щодо вкладень у засоби навчання керівник області поставила завдання: «2021-й рік – ось рубіж, до якого Харківщина має виконати основний обсяг робіт». До цього часу планують оновити комп’ютерну техніку в школах, завершити роботу із забезпечення закладів освіти новими меблями та інвентарем, лабораторним та іншим обладнанням для вивчення природничо-математичних дисциплін.

"Окремий великий напрям, за який ми взялися за підтримки Президента України та Першої леді, – розвиток інклюзивної освіти. А це пристосовані класи, медіатеки, інклюзивні ресурсні центри та кімнати, - відзначила керівник Харківської ОДА. - Також вже починаємо відчувати необхідність в оновленні парку шкільних автобусів, тому що вік деяких з них нараховує вже по 20 років. Все це питання, які будуть вирішуватись у першу чергу".

Юлія Світлична наголосила, що освіта не лишатиметься єдиною сферою, в розвиток якої вкладатимуться значні кошти.

"Інвестуватимемо в інфраструктуру. Не лише в освітню, а й у транспортну, інженерну, житлово-комунальну, соціальну інфраструктуру населених пунктів області, де ми піднімаємо освіту на новий рівень. Це дороги. Це вуличне освітлення. Це медичне обслуговування. Це упорядкування публічних місць, - пояснила голова ХОДА. - Саме так – вкладаючи кошти системно – ми зможемо підвищити привабливість населених пунктів області для молодих фахівців та бізнесу, а також зробити якість освіти однією з тих конкурентних переваг, за яку місцеві громади будуть боротися. Так це працює у розвинених країнах, і так буде працювати у нас".

comments powered by HyperComments