На Харківщині затвердили програму щодо рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Четвер, 30 серпня 2018, 11:20
Сьогодні, 30 серпня, депутати Харківської обласної ради підтримали відповідне рішення.
На Харківщині затвердили програму щодо рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

За словами директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги, програма забезпечити рівні права та можливості жінок і чоловіків на період до 2021 року. Її розробили відповідно до державної програми, затвердженої Кабміном. Раніше до гендерної політики мали стосунок окремі пункти Програми соціального захисту населення Харківщини. 

Шапарага зазначив, що на 4 роки реалізації програми має піти 471 тисяча гривень. 5 тисяч буде спрямовано в поточному році. Ці кошти мають бути спрямовані на тренінги на держслужбовців. Дані заходи будуть сприяти боротьбі зі стереотипами щодо жінок та чоловіків, зменшенню гендерного дисбалансу в сфері державної служби та органах місцевого самоврядування. 

За словами фахівців, метою програми є забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя. При чому, мова йде про інші ознаки, так як вік, соціально-економічний статус, расова приналежність тощо.  

Як зазначив Юрій Шпарага, під час реалізації програми потрібне серйозне та професійне ставлення. До неї долучаться учасники громадських організацій, соціологи, науковці та інші фахівці.  

comments powered by HyperComments