У Харкові пройшов флешмоб з надання першої допомоги

Понеділок, 10 вересня 2018, 20:33
Вперше у Харкові пройшов флешмоб по наданню першої допомоги «Ти можеш більше».
У Харкові пройшов флешмоб з надання першої допомоги

Подія була приурочена до Всесвітнього дня першої допомоги. Свято організоване з ініціативи Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного півмісяця і щорічно відзначається у другу суботу вересня. Цього року всесвітній темою було надання допомоги при ДТП.

Почали захід артисти Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенко, які відкрили свято оперним співом.

Одночасно 50 осіб під відому пісню британської групи Bee Gees Staying Alive проводили серцево-легеневу реанімацію на спеціальних манекенах. Серед приватників флешмобу - волонтери і співробітники Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, співробітники та курсанти ДСНС, студенти ХНМУ, студенти та декан медичного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна, співробітники патрульної поліції і Центру екстреної медичної допомоги. Пісня була обрана тому, що її ритм відповідає правильній частоті натискань на грудну клітку при непрямому масажі серця.

Представники ГУ ДСНС в Харківській області демонстрували можливості унікального аварійно-рятувального автомобіля, оснащеного для надання допомоги при дорожньо-транспортних пригодах. Про потрібних і правильних діях в разі ДТП, а також про свою роботу та завдання в таких сітуаціях.рассказалі співробітники патрульної поліції.

Злагоджені дії патрульних, медиків і рятувальників продемонстрували на прикладі симуляції: автомобіль з чотирма пасажирами під час руху нібито збив велосипедиста і врізався в огорожу. Глядачі могли спостерігати надання першої допомоги, першої психологічної допомоги, проведення медичного сортування та транспортування з попередньої иммобилизацией.

Кожен глядач міг спробувати на практиці, що потрібно робити в разі критичних ситуацій. Навчання проводили інструктори з першої допомоги Червоного Хреста, Харківського національного медичного університету, медичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Центру екстреної медичної допомоги, співробітники ДСНС.

comments powered by HyperComments