Харків'яни здобули суперкубок України з водного поло

Вівторок, 9 жовтня 2018, 15:20
Харківські ватерполісти виграли стали переможцями всеукраїнських змагань.

6 жовтня в Харкові пройшов матч за Суперкубок України серед чоловіків з водного пола. Переможцями стали харківські спортсмени, які обіграли львівське “Динамо”.

У першому періоді рахунок вели львівські спортсмени 1:0, але в другому періоді харків'яни опанували ситуацію і закинули у ворота суперника чотири м'ячі. Динамівцям не вдалося відігратися. У підсумку матч завершився з рахунком 9:8 (0: 1, 4: 1, 2:2, 3:4) на користь харківських спортсменів.

Нагадаємо, що з 23 вересня по 6 жовтня в Батумі (Грузія) пройшла 43-я Всесвітня шахова олімпіада. Українська жіноча збірна посіла друге місце. Українки під керівництвом харків’янина Михайла Бродського, серед яких була харків’янка Ганна Ушеніна, обіграли в останньому одинадцятому турі збірну США з рахунком 3:1 та набрали 18 очок.