Харків'яни можуть долучитися до всеукраїнського радіо диктанту

Четвер, 8 листопада 2018, 12:39
XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності пройде в Україні 9 листопада.
Харків'яни можуть долучитися до всеукраїнського радіо диктанту

Захід приурочений до Дня української писемності та мови. Щодо Харкова, то тут радіодиктант пройде в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Текст буде складатися з 100-200 слів. Він був підготовлений доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка Олександром Авраменком.

У виші повідомляють, що акція пройде у Великій хімічній аудиторії на 10-му поверсі головного корпусу університету (пл. Свободи, 4). Написати диктант можуть всі охочі. Захід стартує о 11:30.

9 листопада країна відзначає День української писемності і мови. У цей день має стартувати Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика. Також з 2000 року цього дня в прямому ефірі «Українського радіо» транслюється Всеукраїнський диктант національної єдності для всіх охочих. Минулого року радіодиктанти надіслали 28 999 осіб. З них 123 учасники не допустили жодної помилки.  

Всі охочі можуть надіслати роботи поштою за адресою: вул. Хрещатик, 26, Київ-1, з відміткою «Радіодиктант» (лист повинен бути відправлений у той же день або 10 листопада), також можна відсканувати або сфотографувати текст і протягом 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою за адресою rd@nrcu.gov.ua. Текст повинен бути написаний від руки.

comments powered by HyperComments