Вбивство дівчинки під Харковом: поліція вже має речові докази та важливі свідчення

Субота, 10 листопада 2018, 12:42
Загалом у рамках досудового розслідування поліцейськими планується опитати більше 16 тисяч осіб.
Вбивство дівчинки під Харковом: поліція вже має речові докази та важливі свідчення

На сьогоднішній день уже зібрано ряд речових доказів та важливих свідчень, які наразі проходять ретельну перевірку. 

У Харкові перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін заслухав результати роботи підрозділів поліції, які працюють над встановленням особи зловмисника, що жорстоко вбив 15-річну мешканку селища Бабаї.

На нараді були присутні начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех, працівники карного розшуку, слідчого управління, експерти. 

Олег Бех доповів про проміжні результати роботи служб та підрозділів поліції щодо встановлення усіх обставин тяжкого злочину. 

«В результаті чітко скоординованих дій харківська поліція вже володіє певною інформацією щодо розвитку трагічних подій, які мали місце 2 листопада», - зазначив Олег Бех.

Він також додав, що до роботи над розкриттям злочину залучені найдосвідченіші оперативні працівники, слідчі, увесь особовий склад Харківського відділу поліції, експерти, а також інші регіональні силові структури.

В’ячеслав Аброськин підкреслив, що кожний керівник підрозділу, задіяний в оперативно-слідчих діях, несе персональну відповідальність за організацію, хід та результати проведених заходів.

«Цей зухвалий злочин ми повинні розкрити, і як найшвидше. Ми завдячуємо громадськості, іншим правоохоронним структурам за допомогу у пошуках злочинця», – зауважив перший заступник Голови Нацполіції. 

Він також додав, що кожен з керівників за своїм напрямком має організувати роботу на належному рівні.  Від професійної та злагодженої дії усіх служб поліції залежить кінцевий результат, який має бути обов’язково позитивним. Саме цього чекають від поліції жителі регіону.

Нагадаємо, що складено фоторобот підозрюваного.  Його прикмети: на вигляд 35-45 років, зріст 185 см, худорлявої статури, широкоплечий, був одягнений у болоневу куртку темного кольору, темні штани, можливо, мав при собі джинсовий рюкзак. Якщо ви маєте будь-яку інформацію про цього чоловіка, просимо повідомити її за телефонами: (057) 748 73 50, 099 073 24 99, 093 822 23 39, 096 602 97 63 або 102. 

comments powered by HyperComments