Світлична та Полторак передали сертифікат на житло для військових 92-ї бригади

Субота, 29 грудня 2018, 15:19
80 бійців 92-ї бригади та їх родини відсвяткують новосілля. Сертифікат на 2 новозбудовані багатоповерхівки передали командиру бригади Міністр оборони України Степан Полторак та губернатор Харківщини Юлія Світлична.
Світлична та Полторак передали сертифікат на житло для військових 92-ї бригади

Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, керівник області подякувала військовим за мужність, відвагу та важку щоденну працю та привітала зі святами. Також під час урочистого заходу голова ХОДА передала в розпорядження 92-ї бригади новий автомобіль швидкої допомог

«Сьогодні відновлюється справедливість. Будівництво цих двох будинків було заморожено більш ніж 10 років, але, нарешті, держава повертається до військових обличчям, - відзначила голова ХОДА, звертаючись до воїнів 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ та їх рідних. - І це надзвичайно важливо, адже ви бороните державу, тож держава повинна захищати вас».

Міністр оборони України відзначив, що в 2019-му році 92-а бригада стане першою в Україні, яка буде повністю забезпечена житлом.

«Наступного року ми плануємо здати ще один будинок, побудувати ще один будинок для сержантського складу, завершити будівництво гуртожитків на 350 військовослужбовців. Крім того, з 1 січня 2019 року почне в повному обсязі діяти друга форма забезпечення житлом військовослужбовців. Це забезпечення всіх охочих компенсацією за знімання житла. Якщо раніше це були тільки офіцери, зараз така можливість є у всіх військових, у тому числі й контрактників. Процедура максимально спрощена, й така можливість буде в усіх. Таким чином наступного року ми закриємо питання забезпечення житлом усіх військовослужбовців 92-ї бригади», - повідомив Степан Полторак.

Він подякував голові ХОДА за підтримку військових в області.

«Хотів би подякувати вам, Юліє Олександрівно, за те, що обласна державна адміністрація Харківської області є таким лідером щодо військових, які проживають у Харківському гарнізоні, - зазначив Міністр оборони України. – Я вам дякую за те, що ви чудово провели – ефективно та конструктивно - місяць воєнного стану та показали, що не тільки військові, не тільки армія, але й суспільство, люди готові до захисту своєї країни».

Степан Полторак повідомив, що, окрім 80 квартир, які отримали військові 92-ї бригади, цього року було закуплено 101 квартиру в Харкові для військових Харківського гарнізону.

«У Харківській області постійно проводиться робота щодо підтримки військовослужбовців, - відзначила Юлія Світлична. - Я дякую за плідну співпрацю Міністерству оборони. Адже нам за декілька останніх років вдалося зробити дуже багато для забезпечення військових. На даний час у Харківській області близько 2000 військових знаходяться на квартирному обліку. І вирішення питання забезпечення житлом є дуже актуальним».

Керівник області нагадала, що, окрім забезпечення житлом військовослужбовців, в області вирішують і квартирні питання ветеранів АТО та ООС. Для цього вже 3 роки поспіль реалізується програма, за якою з обласного бюджету компенсують 40% вартості житла, яке купують воїни та їх рідні.

Нагадаємо, 12 жовтня голова ХОДА зустрілася з військовослужбовцями Харківщини. Юлія Світлична привітала військових, учасників АТО з Днем захисника України та наголосила, що професія військовослужбовця завжди була взірцем та мала неабияку вагу серед усіх інших, адже саме  військові боронять кордони нашої держави та захищають мир.

comments powered by HyperComments