На Харківщині вилучили наркотики на 2,5 мільйони гривень (фото)

П'ятниця, 1 лютого 2019, 18:05
Поліція сумісно з Службою безпеки України вилучила партію «психотропів».
На Харківщині вилучили наркотики на 2,5 мільйони гривень (фото)

Правоохорнцями був перекритий міжнародний канал постачання крупної партії наркотиків і психотропів з Нідерландів. Співробітники Департаменту протидії наркозлочинності у співпраці з СБУ та Управлінням протидії наркозлочинності поліції за сприяння Слідчого  управління поліції в Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області ліквідували масштабний контрабандний наркоканал. Ними було вилучено з незаконного обігу 6 тисяч пігулок з психотропом МДМА («екстазі») та 150 г кокаїну. 

Під час спільних заходів правоохоронці викрили протиправну діяльність 40-річного уродженця Російської Федерації, який нині проживає на Харківщині. Зловмисник, використовуючи можливості міжнародних поштових відправлень, організував постачання наркотиків і психотропів у особливо великих розмірах з Нідерландів. У подальшому заборонений товар дилер реалізовував у декількох регіонах держави. 

З метою встановлення повного маршруту контрабанди «екстазі» та кокаїну правоохоронці провели оперативну комбінацію та затримали зловмисника  під час одержання бандеролі. Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить більше як 2,5 мільйони гривень. 

Фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України. Відносно нього розпочато кримінальні провадження за контрабанду наркотиків і «психотропів» (ч. 2 ст. 305 КК України) та збут наркозасобів (ч. 2 ст. 307  КК України). 

comments powered by HyperComments