Харківський борець здобув «бронзу» в Угорщині

Вівторок, 26 лютого 2019, 14:34
Ярослав Фільчаков став бронзовим призером турніру з греко-римської боротьби.

23 та 24 лютого Дйорі пройшов рейтинговий турнір з греко-римської боротьби «Гран-Прі Угорщини». Під час змагань у ваговій категорії до 82 кг бронзову нагороду здобув харків‘янин Ярослав Фільчаков. Він зміг перемогти угорського спортсмена, проте у чвертьфіналі його здолав данець Райбек Бісултанов.

У боротьбі «бронзу» Фільчаков переміг суперників з Чехії та Ірану. Золота медаль дісталася грузину Гелі Болквадзе. В межах турніру українські спортсмени здобули дві срібні та дві бронзові медалі. Вони посіли третє місце в загальнокомандному заліку. На першому опинилася угорська збірна, на другому – іранська.

Нагадаємо, що харківські самбісти здобули медалі в Білорусі. 22 та 23 лютого в Мінську пройшов міжнародний турнір на призи президента Республіки Білорусь зі спортивного й бойового самбо. Під час змагань вони завоювали золоту та бронзову нагороди.