В цьому році на Харківщині буде оздоровлено понад 7000 дітей

Четвер, 11 квітня 2019, 15:18
Оздоровлені вони будуть за кошти з обласного бюджету.
В цьому році на Харківщині буде оздоровлено понад 7000 дітей

За словами заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева, в 2017 і 2018 році Харківська область стала лідером за кількістю оздоровлених дітей, в тому числі пільгового контингенту. Цього року такі показники також будуть в пріоритеті.

З обласного бюджету виділили 58,7 мільйонів гривень на оздоровлення. А це на 15% більше, ніж в 2018 році. Гроші підуть на покупку понад 7000 путівок для дітей пільгових категорій. Процедура торгів із закупівлі вже стартувала. Відпочивати діти будуть як і в установах Харківщини, так і в Карпатах, на узбережжях Чорного та Азовського морів. Всі охочі отримати пільгові путівки можуть звернутися до місцевих органів у справах сім'ї, молоді та спорту. Там їм потрібно буде подати заявку і надати необхідні документи.

На бюджетні путівки можуть розраховувати діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників бойових дій, ВПЛ, діти з інвалідністю, з малозабезпечених та багатодітних сімей і не тільки. За словами Бабічева, в регіоні влітку діятимуть 24 оздоровчих закладів. Зараз вони готуються до відкриття.

comments powered by HyperComments