У Харкові відбудеться міжнародний туристичний форум

Вівторок, 21 травня 2019, 16:52
У туристичному форумі візьмуть участь іноземні делегації з 20 країн.
У Харкові відбудеться міжнародний туристичний форум

XI Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» пройде з 24 по 26 травня в Харкові. За словами організаторів, цього року туристичний форум збере рекордну кількість учасників - 54 делегації з 21 країни, в тому числі 35 іноземних делегацій з 20 країн. Серед почесних гостей заходу - представники Всесвітньої федерації туристичних міст (World Tourism Cities Federation), до якої входять 50 мегаполісів і туристичних центрів світу, та Всесвітньої туристської організації (ЮНВТО) - міжнародної організації ООН в галузі туризму.

В ході урочистого відкриття форуму «Харків: партнерство в туризмі» 24 травня відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Харківською міською радою та Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна.

Також в рамках заходу відбудеться міжнародна конференція «Подієвий туризм як частина креативної економіки і економіки вражень», підведення підсумків конкурсу проектів «Я люблю Харків», буде представлена ​​інформаційно-презентаційна експозиція туристичного потенціалу зарубіжних міст-партнерів, а також пройде найбільший в Україні Міжнародний фестиваль мистецтв і подорожей, мета якого - підтримка аудіовізуальних мистецтв, які розкривають тему подорожей і туризму.

Крім того, учасники та гості форуму зможуть взяти участь в етнографічній програмі, присвяченій спадщині українського філософа і письменника Григорія Сковороди.

Урочисте відкриття форуму - о 10:00.

Місце проведення - готель «Premier Palace Hotel Kharkiv» (пр. Незалежності, 2, бальна зала).

comments powered by HyperComments