Діти Харківщини відправилися на оздоровлення до Одеси

Неділя, 2 червня 2019, 17:47
Проводжав дітлахів з Південного вокзалу заступник голови Харківської ОДА Анатолій Бабічев.
Діти Харківщини відправилися на оздоровлення до Одеси

«Хочу передати вітання від керівника області Юлії Світличної та побажати вам гарного відпочинку та яскравих вражень», - звернувся до дітей Анатолій Бабічев.

За його словами, найближчими днями на оздоровлення буде відправлено понад 1500 дітей до заміських таборів відпочинку, а саме - до Карпат та на узбережжя Чорного та Азовського морів.

«У цьому році плануємо близько 240 тисяч дітей охопити оздоровленням та відпочинком, - зазначив Анатолій Бабічев. - Найбільша увага, як завжди, - соціально незахищеним категоріям. Спортсменам, переможцям конкурсів, фестивалів та олімпіад».

За його інформацією, у 2019 році на оздоровлення дітей в обласному бюджеті закладено кошти, значно більші ніж у 2018 році.

«Майже 58 млн гривень виділено на оздоровлення, це була особиста ініціатива голови ХОДА Юлії Світличної, яку підтримали депутати обласної ради. Тож ми сподіваємось, що оздоровча кампанія пройде на найвищому рівні. Але для нас головне – забезпечити безпеку та комфорт відпочинку юним жителям Харківщини», - зауважив Анатолій Бабічев.

comments powered by HyperComments