Світлична звільнила Шахненко з посади заступника голови ХОДА

Четвер, 6 червня 2019, 12:46
З Харківської облдержадміністрації звільнено одного з найбільш одіозних чиновників, якого громадськість пов'язувала з корупційними потоками зокрема дорожнього та іншого будівництва в регіоні.
Світлична звільнила Шахненко з посади заступника голови ХОДА

Розпорядження голови Харківської ОДА Юлії Світличної від 5 червня про звільнення Шахненка опубліковане на сайті ХОДА.

"Звільнити Шахненка Євгенія з посади заступника голови Харківської обласної державної адміністрації 6 червня 2019 року за власним бажанням", - сказано у документі.

Варто відзначити, що ще в минулу Характерно, що ще в минулу п'ятницю Шахненко проводив комісію (яку очолює) на якій оцінювали проекти, що претендують на фінансування з Фонду регіонального розвитку. Чергове засідання комісії відбудеться завтра, 7 червня.

Євген Шахненко був призначений на посаду заступника голови ХОДА 24 лютого 2015. Раніше 12.2011 – 02.2015 роки був начальником управління капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації (з 17.05.2013 перейменовано в Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, директор Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

Ім’я Шахненко пов’язане з деякими корупційними скандалами. Так, за повідомленням Харківського антикорупційного центру, у син заступника голови Харківської ОДА Євгенія Шахненка в 2017 році отримував гроші від ТОВ «Індіго-Груп» та засновника цієї фірми Павла Бабенка. ТОВ «Індіго-Груп» є одним з головних тендерних фаворитів на будівельних підрядах у Харківській області, зокрема, на тендерах, які проводить Департамент капітального будівництва ОДА. Роботу цього Департаменту контролює саме віце-губернатор Єагеній Шахненко.

У липні 2017 року Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис голові Харківської облдержадміністрації Юлії Світличній щодо її заступника Євгена Шахненка. "Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній щодо її заступника Євгена Шахненка", - йшлося у повідомленні.

Як повідомляли "Наші гроші" у березні 2016 року, заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко не задекларував 17062 грн.внесків у статутний фонд ТОВ "Будівельна компанія "Прогрес-партнер", співвласником, керівником та підписантом якої він був на той момент.

У декларації за 2015 рік Євген Шахненко задекларував два будинки: на 139 (27 тис. грн) та 282 кв. м. (660 тис. грн), три автомобілі: "Нива" 1988 року випуску, TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2006 року випуску та SEAT IBIZA 2007 року випуску.

Дохід Шахенка за 2015 рік склав 116,15 тис. грн., з яких 108,72 тис грн. - заробітня плата, а дохід членів його родини - 39 тис. грн. Окрім того, Шахненко у 2015 році задекларував придбання цінних паперів на 404 тис. гривень. У 2016 році дружина Шахненка придбала квартиру у Харкові за 406 тис. грн.

comments powered by HyperComments