Світлична: Пріоритет на найближчі роки - зміцнення медичної ланки області

П'ятниця, 7 червня 2019, 13:38
У рамках робочої поїздки в Дергачівський район керівниця Харківської області ознайомилась з ходом ремонтних робіт у поліклініці селища Солоницівка.
Світлична: Пріоритет на найближчі роки - зміцнення медичної ланки області

У цьому році в закладі проводиться капітальний ремонт частини приміщень другого та першого поверхів та сходів усіх трьох поверхів. Кошти на роботи виділені з обласного, районного та місцевого бюджетів.

«До 2016 року капітального ремонту будівлі поліклініки не проводили, для закладу не закупали сучасне обладнання. А це поліклініка, яка обслуговує близько 20 тисяч людей на рік, сюди йдуть пацієнти не тільки з Солоницівки, а й з щонайменше 5-ти найближчих населених пунктів. Тому ми, звичайно, відгукнулися на прохання щодо ремонту, - розповіла Юлія Світлична. – Сьогодні в закладі оновлено рентген-кабінет та лабораторію, замінено всі вікна, практично завершено роботи зі встановлення вхідної групи. Будемо рухатися далі і створювати гідні умови як  для лікарів, так і для пацієнтів».

Голова ХОДА наголосила, що гуманітарна сфера й надалі залишатиметься пріоритетом для керівництва області.

«Ми визначили пріоритет на найближчі два роки: це розвиток медицини та освіти в області. Люди повинні мати можливість лікуватися і навчатися в нормальних умовах. Ми маємо створювати Європу в себе вдома своїми руками», - підкреслила Юлія Світлична.

Під час спілкування з колективом поліклініки голова ХОДА вручила заслуженим працівникам відзнаки обласної адміністрації, а також передала закладу нове обладнання - кардіограф, тонометри та обладнання для маніпуляцій.

«Ми надзвичайно вдячні Юлії Олександрівні за увагу до нашого закладу. За те, що вона чує нас, розуміє наші проблеми та допомагає їх вирішувати», - підкреслила завідувачка поліклініки Тетяна Деменко.

Вона розповіла, що протягом останніх трьох років заклад отримує суттєву допомогу. У 2016 році для поліклініки було придбано сучасний рентгенологічний апарат. У 2017 році було проведено капітальний ремонт рентгенологічного відділення та клініко-діагностичної лабораторії, замінено цоколь та сходи. У 2018 році в будівлі замінено всі вікна, а також придбана ще один рентгенологічний прилад для флюорографічного обстеження.

comments powered by HyperComments