«Місяць Харківщини 2019» в українській Вікіпедії продовжено на тиждень

Четвер, 13 червня 2019, 15:31
В українській Вікіпедії триває «Місяць Харківщини 2019», мета якого полягає активізувати роботу з написання нових і поліпшення наявних статей про Харківщину і присвячений 365-річчю міста Харкова. А сам місячник продовжено на один тиждень – до 23 червня!
«Місяць Харківщини 2019» в українській Вікіпедії продовжено  на тиждень

Ідея тематичного місячника полягає у написанні нових та поліпшенні вже наявних статей про видатних уродженців і діячів Харківщини, про міста, містечка і села, освітні заклади, культурні та історичні пам’ятки, географічні об’єкти, промислові підприємства, краю. Також під час місячника можна завантажувати на Вікісховище фотографії різноманітних об’єктів та людей, пов’язаних з Харківською областю, з метою ілюстрування відповідних статей в українській Вікіпедії.

«Оскільки місячник викликав значний інтерес з боку учасників, організатори вирішили продовжити його ще один тиждень, щоби харківська тематика була ще краще представлена в українській Вікіпедії. На цей час вже створено понад 200 нових і поліпшено 80 статей, а також завантажено понад 60 фотографій», – зазначив один з ініціаторів тематичного місячника Сергій Петров.

Долучитись до «Місяці Харківщини 2019» може будь-хто. Для цього слід мати обліковий запис у Вікіпедії або зареєструватися у ній, написати нову чи поліпшити вже наявну статтю про міста і села, заклади, установи, організації, підприємства, історико-культурні чи природні пам’ятки Харківщини та поставити на сторінку обговорення статей відповідну позначку, що автоматично враховують її як статтю місячника. Всі статті мають відповідати критеріям значимості у Вікіпедії, базуватись на опублікованій у паперових чи електронних виданнях інформації і посилатись на них, не мають містити дослівно скопійованих з книг, статей чи інтернету фрагментів тексту, а також написані безсторонньо в енциклопедичному стилі й не містити непідтвердженої у джерелах інформації. Фотографії учасників «Місяця Харківщини 2019» мають бути зроблені ними особисто.

«Найактивніші учасники місячника отримають пам’ятні сувеніри із символікою Вікіпедії», – додав Вячеслав Мамон, один з ініціаторів місячника. Детальна інформація на сторінці проекту у Вікіпедії: Місяць Харківщини 2019.

Зазначимо, що останній раз «Місяць Харківщини» в українській Вікіпедії проводився влітку 2017 року. Тоді учасники створили 117 і покращили 27 статей.

comments powered by HyperComments