Гречкосійство триває: В Харкові встановили вікна з іменем кандидата

Вівторок, 2 липня 2019, 10:30
У одному з будинків Харкова замінювали вікна на склопакети, на якому красується прізвище кандидата в нардепи.
Гречкосійство триває: В Харкові встановили вікна з іменем кандидата

30 червня у Харкові у під’їзді будинку по вулиці Тарасівська, 17 замінювали старі віконні рами на нові пластикові, на яких було написане прізвище кандидата в депутати Івана Ракича. Як передає прес-служба Громадянської мережі «ОПОРА», він балотується в  окрузі 173, в якому розташований цей будинок.

«Пару днів назад в під'їзди занесли нові вікна, а до цього на зборах ЖК було сказано, що якийсь депутат (не вказуючи прізвище) поміняє під'їзні вікна. Сьогодні я побачив, що цей невідомий кандидат — це Іван Ракич, про що говорило його прізвище, нанесене на вікна (як я зрозумів стікер або плівка). Установлювали ці вікна люди в футболках «Команда Ракича». Так як, на мою думку це може бути порушенням, яке вказане в частині 14 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів», я викликав поліцію для того, щоб правоохоронні органи встановили, чи є це порушенням закону. Після того, як залишив пояснення патрульним поліцейським, вони мене попередили, що пізніше прийде ще слідчо-оперативна група, в той момент вони були на іншому виклику. До моменту приїзду слідчо-оперативної групи (через 5 годин після приїзду патрульних) з усіх вікон була знята вся агітація за Івана Ракича», — розповів місцевий житель Богдан.

Сам кандидат наполягає, що наявність його прізвища на вікнах є провокацією невідомих.

«Це провокація. Так, дійсно, хтось встановлював вікна. Мене запросив голова кооперативу, щоб я подивився, як встановлюють вікна в кооперативі. Невідомі особи наклеїли на ці вікна моє прізвище. Це чистої води провокація. Я вже написав заяву до поліції», — заявив кандидат в народні депутати Іван Ракич.

«Проведення агітації з наданням товарів та послуг, є ще й порушенням ст. 212-10 КУпАПу. Поліція тепер має має провести розслідування, щоб виявити, чи дійсно це була провокація та притягти до відповідальності порушників», — прокоментував Микола Зінченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Харківській області

comments powered by HyperComments