Харків’янин вдруге поспіль виграв турнір ITF

Понеділок, 5 серпня 2019, 18:33
Марат Дев’ятьяров здобув перемогу над господарями змагань.

Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, тенісист з Харківщини став переможцем у парному розряді турніру ITF Chitila Open Tennis. Змагання проходили з 29 липня по 4 серпня у Румунії. У фіналі змагань Марат у дуеті з французьким спортсменом Аморі Дельмасом з рахунком 7:6, 6:3 здобув перемогу над румунськими тенісистами Володимиром Філіпом і Лукою Татомірою.

Ця перемога для Дев’ятьярова була вже другою поспіль. Тиждень тому харків’янин у дуеті з Едуардо Струваєм з Колумбії став переможцем турніру ITF у Португалії. Зараз на його рахунку є 16 титулів, здобутих на турнірах ITF.

Нагадаємо, що харківські велосипедисти здобули 40 нагород під час юнацького чемпіонату України з велоспорту на треку. Змагання в олімпійській та неолімпійській дисциплінах пройшли у Харкові.