Під час марафону деякі вулиці Харкова будуть перекриті

П'ятниця, 16 серпня 2019, 10:35
Рух на низці центральних вулиць заборонять з 7:00 до 15:00 18 серпня через проведення міжнародного марафону «Визволення», передає Департамент інфраструктури.
Під час марафону деякі вулиці Харкова будуть перекриті

Транспортний рух заборонять за таким маршрутом: вул. Новгородська - на ділянці від вул. Липової до вул. Динамівської, вул. Динамівська - на ділянці від вул. Новгородської до вул. Трінклера, в'їзд Трінклера, вул. Весніна - на ділянці від в'їзду Трінклера до вул. Сумської, вул. Сумська - на ділянці від вул. Весніна до вул. Дерев'янка, Білгородське шосе - від вул. Дерев'янка до вул. Академіка Курчатова.

Також з 7:30 до 15:00 18 серпня забороняється тролейбусний рух по вулиці Сумській та Білгородському шосе, на ділянці від пр. Незалежності до вул. Академіка Проскури, вул. Академіка Проскури, вул. Чкалова, вул. Лісопарковій та вул. Дерев'янка, на ділянці від Білгородського шосе до вул. Балакірєва. Через це тролейбуси курсуватимуть так:

№2: пр. Перемоги - пр. Людвіга Свободи - вул. Ахсарова - пр. Науки - пр. Незалежності - вул. Сумська - пл. Конституції;

№12: вул. Клочківська - вул. 23 Серпня - вул. Космонавтів - вул. Дерев'янка - вул. Балакірєва - лікарня швидкої допомоги.

comments powered by HyperComments