Ми продовжимо укріплювати обласні та районні лікарні - Світлична

Неділя, 18 серпня 2019, 11:45
Голова ХОДА Юлія Cвітлична 18 серпня під час робочої поїздки до Харківського району відвідала захід, що відбувається в новому фізкультурно-оздоровчому комплексі селища Пісочин.
Ми продовжимо укріплювати обласні та районні лікарні - Світлична

Неділю в Пісочині оголосили Днем здоров’я. Цього дня жителям селища пропонують безкоштовно пройти  експрес-діагностику, отримати консультації лікарів, взяти участь у дискусіях та відвідати спортивні майстер-класи. Жителі Пісочинської громади можуть поспілкуватися з сімейними лікарями, отримати консультації вузьких спеціалістів (дієтолога, психолога, онколога, фтизіатра), пройти експрес-діагностику у виїзній амбулаторії (виміряти тиск, зробити аналіз крові та УЗД) та дізнатися більше про медичну реформу від експертів.

Вітаючи учасників Дня здоров’я, голова ХОДА Юлія Світлична наголосила, що здоров’я – це найголовніше в житті кожної людини.

«Гарне здоров’я – це запорука гарного та яскравого життя. Створення фізкультурно-оздоровчого комплексу, де ми сьогодні відзначаємо День здоров’я, – це теж один з кроків до нормального, здорового життя. На Харківщині відкривається велика кількість спортивних майданчиків та тренажерних комплексів. Важливо не забувати про активний спосіб життя та завжди жити здорово», - сказала керівниця області.

Вона також відзначила, що в області приділено велику увагу розвитку об’єктів охорони здоров’я. Лише цього року в регіоні відновлюють більше 70 медичних закладів, будуються амбулаторії в селах та новітній онкологічний комплекс у місті Харкові.

«Ми продовжимо укріплювати обласні та районні лікарні», - запевнила Юлія Світлична.

Під час заходів у Пісочині голова ХОДА також передала місцевій громаді ключі від нового шкільного автобусу.

comments powered by HyperComments