У Харкові на Окружній біля «Лоску» обвалився міст (ФОТО)

Неділя, 25 серпня 2019, 11:49
25 серпня о 8:46 до Новобаварського відділу поліції від оператора «102» надійшло повідомлення про те, що обрушилася одна сторона мосту від ринку «Лоск» в бік селища Пісочин.
У Харкові на Окружній біля «Лоску» обвалився міст (ФОТО)

Рух автомобілів на ділянці перекрито. За інформацією заступника начальника з розвитку доріг САД у Харківській області Сергія Пляки, в даний момент організовано об'їзд пошкодженого моста через Баварію та Пісочин.

«Пошкоджено третій проліт моста на під'їзді до аеропорту «Харків» з боку Довжанського, площа ділянки - 12 на 9 метрів. У результаті події ніхто не постраждав. Залізничні колії залишилися вільними. Повідомлення про дану ситуацію надійшло до ДСНС о 9:05 ранку. Попередня версія причин події - проїзд великовантажного транспорту», - повідомив Сергій Пляка.

На даний момент рух на 2-кілометровій ділянці кільцевої дороги перекрито. На місці працює комісія, яка встановлює причини події та визначить обсяг необхідних відновлювальних робіт. За інформацією САД у Харківській області, відновлювати міст почнуть невідкладно - як тільки комісія завершить свою роботу.

comments powered by HyperComments