Аеропорт Ярославського зустрів в Харкові мільйонного пасажира (ФОТО)

Середа, 2 жовтня 2019, 13:14
Міжнародний аеропорт «Харків», що входить до групи DCH відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського, 2 жовтня 2019 урочисто зустрів свого мільйонного пасажира.
Аеропорт Ярославського зустрів в Харкові мільйонного пасажира (ФОТО)

Як повідомила прес-служба міжнародного аеропорту Харків, п'ятнадцятирічний Даніель Червоний прилетів з батьками рейсом Стамбул-Харків авіакомпанії «Turkish Airlines». Про те, що хлопець став мільйонним пасажиром, сім'я дізналася ще на борту літака під час приземлення в Харкові - екіпаж зробив оголошення по бортовому гучномовцю. Після посадки авіалайнера сім'ю у трапа зустріла команда аеропорту і авіакомпанії з квітами і подарунками. А всіх пасажирів рейсу чекав приємний сюрприз - святковий прийом, фуршет і святкування з тортами і шампанським.

«10 років тому, в 2009 році, коли в аеропорту функціонував тільки старий термінал, а пасажиропотік становив менше 200 тисяч чоловік в рік, ми ледь могли уявити, що перетнемо позначку в мільйон пасажирів - ця мета нам здавалася дуже далекою. Але сьогодні вона нарешті досягнута. І це не межа для нас. - зазначив на святкуванні Володимир Васильченко, генеральний директор компанії-оператора міжнародного аеропорту «Харків» «Нью Системс АМ», що входить в DCH Ярославського, - Ми вдячні тим пасажирам, які на протязі цих років вибирали аеропорт «Харків», - додав Васильченко, подякувавши мандрівників.

Сім'я, яка прилетіла з мільйонним п'ятнадцятирічним пасажиром в аеропорт першої столиці України, отримала цінні для будь-якого мандрівника подарунки від авіаперевізника і аеропорту. «Turkish Airlines» подарувала родині Даніеля сертифікат на безкоштовні квитки для трьох осіб на будь-який напрямок авіакомпанії в обидві сторони. Аеропорт Ярославського в якості подарунка надав сім'ї мільйонного пасажира можливість безкоштовного обслуговування в VIP-терміналі та сертифікат на 50 тис. Гривень, які можна витратити на що завгодно.

«Уже протягом 2,5 років ми продовжуємо виконувати щоденні рейси і з'єднуємо Харків з більш ніж 300 напрямками по всьому світу через наш новий хаб - аеропорт Стамбула, один з найбільших аеропортів світу. Харків - одне з важливих напрямків для «Turkish Airlines» зі своїм потенціалом для зростання повітряного сполучення, динамічним населенням і культурним багатством. Ми прагнемо до подальшого прогресу і сподіваємося, що незабаром зустрічатимемо 2-х мільйонного пасажира в міжнародному аеропорту «Харків», - сказав на урочистій церемонії Альпер Кашікчі, генеральний директор представництва «Turkish Airlines» в Харкові, коментуючи перспективи розширення співпраці з аеропортом Ярославського.

Міжнародний аеропорт «Харків» (http://hrk.aero/) - один з ключових інфраструктурних об'єктів «першої столиці» України і харківського регіону. Інвестиції в його реконструкцію надала група компаній DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського в рамках підготовки ключових інфраструктурних об'єктів Харкова до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012). Інвестиції бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склали понад 107 млндоларів. Держава інвестувала порівнянну суму в реконструкцію належного йому аеродрому.

Міжнародний аеропорт «Харків» входить до переліку лідерів серед українських аеропортів за інтенсивністю обслуговування злетів-посадок повітряних суден і кількістю обслуговуваних туристів на внутрішніх і міжнародних авіаперельотах. Аеропорт Ярославського першим в Україні отримав безстроковий сертифікат відповідності найвищим стандартам безпеки польотів та якості обслуговування, які встановлені Регламентом Єврокомісії для аеропортів Європейського Союзу.

Олександр Ярославський, власник і засновник групи DCH, що має успішний досвід створення і розвитку аеропорту в Харкові, заявляє про готовність повторити успішний досвід створення сучасних повітряних воріт міжнародного класу в місті Дніпро. Бізнесмен готовий інвестувати кошти і використовувати передовий успішний досвід для розвитку міжнародного аеропорту «Дніпро», якщо з держбюджету буде профінансовано реконструкцію належить державі злітно-посадкової смуги. За оцінкою Олександра Ярославського, повна реконструкція аеропорту Дніпра і його «взлетка» може бути проведена менш ніж за два роки, і місто-мільйонник отримає власні сучасні повітряні ворота міжнародного рівня.

 

comments powered by HyperComments