З початку року в ДТП на Харківщині загинули 116 чоловік

Четвер, 3 жовтня 2019, 13:59
За 9 місяців поточного року на дорогах Харківської області сталося 8402 аварії. Зареєстровано 1225 ДТП, в яких постраждали 1517 осіб.
З початку року в ДТП на Харківщині загинули 116 чоловік

Про стан аварійності на території Харківщини за поточний рік розповіли сьогодні, 3 жовтня, під час брифінгу заступник начальника УПД ГУНП в Харківській області Євген Волошин та т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП у місті Харкові Олександр Огризько, повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області. 

За словами Олександра Огризька, за січень-вересень 2019 року на вулично-дорожній мережі Харківської області зареєстровано 8402 (8474 - 2018 рік) аварії, що на 1% менше ніж за аналогічний період минулого року. Поширеними видами ДТП залишаються зіткнення (67,3 %), наїзд на транспортний засіб, що стоїть (15 %) та наїзд на перешкоду (8,3 %).

Заступник начальника УПД ГУНП в Харківській області Євген Волошин зауважив, що в порівнянні з минулим роком на території Харківської області без врахування міста Харкова сталося більше ДТП: 1743 аварії у 2019 році та 1637 – в 2018 році. Також збільшилася кількість аварій, у яких громадяни постраждали чи загинули – 511 ДТП у поточному році (320 – 2018 рік).

- Основними причинами ДТП з постраждалими є перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування та керування транспортними засобами у нетверезому стані, - додав Євген Волошин. – Для зменшення аварійності на автошляхах Харківської області, де зафіксовано збільшення ДТП з постраждалими та загиблими, ці ділянки доріг будуть додатково патрулюватися працівниками груп реагування патрульної поліції територіальних відділів поліції.

Т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху УПП в місті Харкові Олександр Огризько зазначив, що з метою запобігання загибелі та травмуванню людей внаслідок ДТП з 1 жовтня Управлінням патрульної поліції розпочато практичний етап проведення комплексу профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя». Активізовано роботу щодо виявлення нелегальних перевізників. Під час роботи спільних мобільних груп з працівниками Управління Укртрансбезпеки в Харківській області особлива увага буде приділятися ліквідації місць несанкціонованих автостанцій та місць стоянок пасажирського транспорту.

Також з метою підвищення рівня обізнаності громадян про безпеку дорожнього руху та дотримання Правил дорожнього руху працівниками поліції планується проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи - флешмобів, акцій, уроків, лекцій та бесід. Для дітей в навчальних закладах будуть проведені заняття з вивчення ПДР та правил безпечної поведінки пішоходів та велосипедистів на дорозі, популяризації використання пішоходами та велосипедистами світловідбиваючих елементів.

 

comments powered by HyperComments