Харків’ян запрошують на лекцію про особливості українського гумору

П'ятниця, 11 жовтня 2019, 12:21
Захід пройде 15 жовтня о 17:00 у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.
Харків’ян запрошують на лекцію про особливості українського гумору

Те, що українцям притаманне особливе почуття гумору – загальновідомо. Однак у різних жанрах фольклору цей гумор виявляється по-своєму. Як українська народна пісня передає «сміхову культуру» нації, йтиметься на лекції Михайла Красикова, який був упорядником книги «Українські жартівливі пісні», що вийшла у видавництві «Фоліо» у 2004 р., та автором низки відповідних публікацій з архівів та власної експедиційної практики.

Вхід – вільний за адресою: Держпром, 4-й під’їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи).

Довідка. Михайло Красиков - поет, етнограф, фольклорист, літературознавець, культуролог, мистецтвознавець.  Автор понад 800 наукових, науково-популярних та літературних публікацій. Упорядник бл. 50 книг.  Кандидат філологічних наук, професор кафедри українознавства, культурології та історії науки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», директор Етнографічного музею «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ» та галереї «Art KhPI», директор Харківського відділення Українського етнологічного центру Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України, член Національної спілки письменників України,  Національної спілки художників України, Міжнародної асоціації мистецтвознавців, почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців, голова Ради неформального товариства друзів Зінаїди Серебрякової, член Консультативної ради з охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму ХОДА.

comments powered by HyperComments