В Харкові відбудеться ярмарок вакансій з майстер-класами та нанокухнею

П'ятниця, 18 жовтня 2019, 11:12
Ярмарок вакансій, майстер-клас від шеф-кухаря та нанокухня: харків'ян запрошують на «Food-STEM».
В Харкові відбудеться ярмарок вакансій з майстер-класами та нанокухнею

«Food-STEM», присвячений Дню харчової промисловості, пройде 18 жовтня у Харківському міському центрі зайнятості (вул. Шевченка, 137-а). На захід запрошують безробітних, роботодавців, студентів та школярів.

На різних майданчиках закладу пройдуть тематичні майстер-класи та ярмарок вакансій, до яких долучаться провідні роботодавці сфери харчової промисловості міста. Гості заходу можуть приміряти на себе роль кухаря, технолога, кондитера, вони зможуть приготувати незвичайні страви і скуштувати їх.

У межах «Food-STEM» пройде майстер-клас з приготування страв тайської кухні від члена Асоціації шеф-кухарів України Андрія Яковлєва. На майданчику інклюзивного коворкінгу «Доступна зайнятість» навчатимуть готувати суші. Учні старших класів можуть навчитися приготуванню млинців і ліпленню з дріжджового тіста.

Також всіх охочих навчатимуть мистецтву художнього різьблення на овочах і фруктах, сервіруванню та прикрашанню кондитерських виробів. Відбудеться майстер-клас з визначення якості м'ясної та молочної продукції. Також відбудеться презентація нанокухні. Школярі дізнаються, як відбувається процес капсулювання харчових продуктів, вони навчаться готувати і прикрашати вафлі з натуральними барвниками.

Початок заходу - о 10:00.

comments powered by HyperComments