«Ми маємо гідність»: У центрі Харкова знову зібрався майдан (ФОТО)

Четвер, 21 листопада 2019, 19:33
Сотні харків’ян зібрались на площі Свободи, щоб згадати події шестирічної давності і обговорити сьогоднішню ситуацію в країні.
«Ми маємо гідність»: У центрі Харкова знову зібрався майдан (ФОТО)

На мітингу були присутні громадські активісти, волонтери, рідні харків’ян - Героїв Небесної Сотні, ветерани АТО та ООС. Цьогоріч акція «Ми маємо гідність» одночасно проводиться по всій Україні, повідомляє прес-служба ХОДА.

Перед тим як розпочати мітинг Гімном, учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання загиблого командира 138-ї бригади Євгена Корастильова.

«Він загинув саме в нашому харківському шпиталі. Ми, волонтери, знаємо його з ще 2015 року. Це добра людина, справжній воїн, справжній полковник», - сказала учасниця харківського Євромайдану, волонтерка Ярина Чаговець.

Відкриваючи мітинг, вона нагадала, що майдан у Харкові розпочався раніше київського - 19 листопада. І завершився пізніше, ніж по всій країні, адже саме нашому регіону довелося відстоювати територіальну цілісність України на початку військової агресії Російської Федерації.

Традиційно до учасників заходу звернувся духовний наставник харківського Євромайдану настоятель храма Святого Іоанна Богослова Віктор Маринчак. Виголосивши «Слава Україні», він підкреслив, що ми маємо підтримувати та поширювати цю славу.

«Щоб вона надихала нас по-справжньому, щоб ми знову відчули ту могутність духу, яка тримала нас шість років тому на майдані», - сказав він.

ФОТО Володимира Чистиліна 

 

comments powered by HyperComments