ДТП на Сумській: Зайцева знову оскаржує вирок суду

П'ятниця, 22 листопада 2019, 09:21
Адвокат засудженої у справі про ДТП у Харкові Олени Зайцевої подала до Верховного Суду касаційну жалобу на рішення Харківського апеляційного суду.
ДТП на Сумській: Зайцева знову оскаржує вирок суду

Як повідомляє харківська журналістка Тетяна Доцяк, адвокат Юлія Плетньова просить скасувати вирок, а провадження закрити. Або зменшити термін ув'язнення до 5 років умовного покарання. 

«Суд поки не взяв скаргу до розгляду, лишив без руху - юридичним терміном, бо скарга оформлена неналежним чином. Адвокатка Зайцевої не пояснила в чому полягає незаконність і необґрунтованість судового рішення та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення. Суд дав адвокатці Зайцевої 15 днів на усунення недоліків», - повідомила вона.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумській і провулка Мечникова в центрі Харкова зіткнулися позашляховик Lexus RX, яким керувала Зайцева, і Volkswagen, за кермом якого був Дронов. В результаті ДТП загинули шестеро людей і ще п'ять отримали поранення.

Судовий розгляд справи тривав більше року і завершилося 19 лютого. За цей час відбулося близько 60 засідань.

26 лютого 2019 року Київський районний суд Харків визнав Олену Зайцеву і Геннадія Дронова винними і засудив обох до 10 років позбавлення волі. Таким чином, обвинуваченим призначили максимальну міру покарання.

Захист Зайцевої просила пом'якшити їй покарання до 5 років в'язниці умовно. 14 серпня поточного року Харківський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційні скарги захисту Геннадія Дронова та Олени Зайцевої.

comments powered by HyperComments