На Харківщині очікується погіршення погодних умов: водіїв попереджають про небезпеку

Четвер, 28 листопада 2019, 10:49
Служба автомобільних доріг у Харківській області попереджає водіїв, що з вечора 27 листопада у Харківській області очікується погода з коливанням температурних показників з плюса на мінус і навпаки.
На Харківщині очікується погіршення погодних умов: водіїв попереджають про небезпеку

За таких погодних умов, у поєднанні з високою вологістю повітря, є ймовірність виникнення слизькості на дорозі. Також, можливі опади у вигляді мокрого снігу з дощем, попереджають у прес- службі САД у Харківській області. 

Нагадуємо водіям про необхідність обов'язкового використання зимових шин. У випадку різкого погіршення погодних умов, водії та перевізники можуть відстоятися на стоянках та місцях відстою для транспортних засобів.

За даними Українського гідрометеорологічного центру очікується погіршення погодних умов з переходом температури через "0°С", що може призвести до ускладнень дорожнього руху автомобільними дорогами загального користування.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху автошляхами державного значення, при Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00

З прогнозованим погіршенням погодних умов просимо водіїв бути уважними за кермом та дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів!

 

 

comments powered by HyperComments