Проїзд забезпечено по всіх автошляхах Харківщини – САД

Понеділок, 20 січня 2020, 10:55
На дорогах Харківської області працює спецтехніка, особливо на аварійно небезпечних ділянках (спуски, підйоми).
Проїзд забезпечено по всіх автошляхах Харківщини – САД

Служба автомобільних доріг у Харківській області інформує стосовно забезпеченості проїзду державними дорогами області на 9 годину ранку.

«Протягом доби безпечний проїзд водіям забезпечували 106 одиниць спецтехніки (у роботі – 45 од., на чергуванні – 61 од.)  та 145 робітників. У період з 19 по 20 січня для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано 335 кубометрів піщано-сольової суміші та 54 тони технічної солі», - повідомили в САД.

У першу чергу дорожники приділили увагу аварійно небезпечним ділянкам доріг державного значення (обробляли спуски та підйоми).

«Шановні водії, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази. З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!», - закликають дорожники.

Якщо виникає надзвичайна ситуація на дорозі, по допомогу можна звернутися в диспетчерську Служби автомобільних доріг. Номер диспетчера - (057) 336-77-00. Він працює цілодобово.

comments powered by HyperComments