Ярославський підтвердив журналістам, що може збільшити пропускну здатність харківського аеропорту

Середа, 29 січня 2020, 19:54
Група DCH Олександра Ярославського має чітке бачення, як збільшити пропускну здатність Міжнародного аеропорту «Харків» в разі, якщо така необхідність виникне.
Ярославський підтвердив журналістам, що може збільшити пропускну здатність харківського аеропорту

Про це під час спілкування з журналістами заявив Олександр Ярославський, власник і президент групи DCH, одним з активів якої є харківський аеропорт.

«У нас абсолютно всі плани по розширенню є. Повірте мені, за цим справа не стане. Все в наших руках », - сказав бізнесмен, відповідаючи на питання журналіста про динамічний приріст пасажиропотоку, яка може зажадати розширення аеропорту.

Як відомо, Міжнародний аеропорт «Харків» входить до переліку лідерів серед українських аеропортів за темпами зростання пасажиропотоку (+ 40% за підсумками 2019 р), а кількість обслужених пасажирів на внутрішніх і міжнародних авіарейсах в 2019 р перевищила 1,3 млн осіб.

У 2019 аеропорт Ярославського, згідно з даними Європейського відділення Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe), увійшов в ТОП-5 найбільш динамічно зростаючих повітряних гаваней Європи, які обслуговують до 5 мільйонів пасажирів на рік.

Міжнародний аеропорт «Харків» (http://hrk.aero/) побудований групою DCH Олександра Ярославського в рамках підготовки Харкова до Євро-2012. Інвестиції бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склали близько 107 млн доларів. Держава інвестувала порівнянну суму в реконструкцію належного йому аеродрому.

Аеропорт Ярославського першим в Україні отримав безстроковий сертифікат відповідності найвищим стандартам безпеки польотів та якості обслуговування, які встановлені Регламентом Єврокомісії для аеропортів Європейського Союзу.

Олександр Ярославський, власник і засновник групи DCH, яка має успішний досвід створення і розвитку аеропорту в Харкові, має намір повторити цей успіх: навесні 2020 року DCH приступає до будівництва нового аеровокзального комплексу міжнародного рівня в місті Дніпро. Бізнесмен також заявив про готовність побудувати новий аеропорт в Донецьку, коли для цього буде можливість.

comments powered by HyperComments