Наземний транспорт не в змозі забезпечити пасажиропотік метрополітену: Кернес звернувся до прем'єра

П'ятниця, 20 березня 2020, 16:38
Мер Харкова звернувся до Прем'єр-міністра з проханням відновити роботу метрополітену з обмеженнями.
Наземний транспорт не в змозі забезпечити пасажиропотік метрополітену: Кернес звернувся до прем'єра

Як повідомляє прес-служба міськради, у місті склалася складна ситуація з перевезеннями пасажирів, бо не вистачає рухомого складу, а водії приватних перевізників відмовляються виходити на маршрути.

Протягом 18-20 березня внаслідок закриття перевезень метрополітеном та обмежень кількості пасажирів у кожній одиниці рухомого складу наземного транспорту у місті склалася достатньо складна ситуація з перевезеннями, яка обумовлена перекриттям пасажирами транспортних магістралей, проявами вандалізму до рухомого складу та фізичного насилля до його водіїі, накладанням штрафів на водіїв за наднормативне навантаження рухомого складу, що призвело до численних випадків відмови водіїв від виконання своїх обов'язків і, як наслідок, до транспортного колапсу в місті. 

У зв’язку з цим міський голова просить переглянути рішення Кабінету Міністрів України стосовно припинення роботи Харківського метрополітену та поновити перевезення за умови організації обмеженого пропуску пасажирів на станції метро за допомогою працівників Національної поліції та штатної охорони метрополітену.

«Враховуючи, що міський наземний пасажирський транспорт на сьогодні не в змозі забезпечити пасажиропотік метрополітену, внаслідок браку необхідної кількості водіїв та рухомого складу, вважаємо за необхідне поновити перевезення населення», - пише у зверненні міський голова.

Нагадаємо, останній пасажир скористувався Харківським метрополітеном до 20:00 17 березня. Перевезення пасажирів буде призупинено до 3 квітня. Міський електротранспорт під час карантину змінив маршрути, щоб при відсутності метро зв’язати різні райони Харкова.

Нагадаємо також, що сьогодні, 20 березня, у Харкові виникла низка конфліктів, пов’язаних з перевезенням пасажирів.

comments powered by HyperComments