На Харківщині погіршиться погода

Субота, 21 березня 2020, 12:07
Наприкінці березня очікується зміна погодних умов із зниженням температури повітря, а 21-23 числа в областях, переважно західного регіону, зокрема у Харківській області - з опадами у вигляді дощу та мокрого снігу.
На Харківщині погіршиться погода

Про це повідомляє прес-служба САД в Харківській області з посиланням на Український гідрометеорологічний центр.

Зважаючи на наведене, при ускладненні погодних умов забезпечено чергування дорожньої техніки на потенційно небезпечних ділянках. Працівниками дорожніх підприємств проводиться моніторинг стану проїзду за допомогою камер спостереження.

«Шановні водії! У зв’язку з можливим переходом температури через "0°С", на дорогах області може утворюватись ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтесь від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!», - йдеться у повідомленні. 

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації телефонуйте за номером диспетчера 336-77-00. Дзвінки приймаються цілодобово! Крім того, можете залишити своє звернення на Інтерактивній мапі Укравтодору → https://map.ukravtodor.gov.ua

comments powered by HyperComments