На Харківщині для протидії коронавірусу мобілізовані 19 бригад Центру екстреної медичної допомоги

Середа, 1 квітня 2020, 12:44
В Харківській області розгорнуто 885 інфекційних ліжок для надання медичної допомоги «першої хвилі» пацієнтам з COVID-19.
На Харківщині для протидії коронавірусу мобілізовані 19 бригад Центру екстреної медичної допомоги

Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної ради.

Зокрема, КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна інфекційна лікарня» – 200 ліжок, в т.ч. 6 ліжок у відділенні інтенсивної терапії; КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня» – 270 ліжок в т.ч. 6 ліжок у відділенні інтенсивної терапії. Ще 415 інфекційних ліжок розташовані у закладах охорони здоров’я у 13 районах та містах області. В усіх медичних установах відпрацьовано питання забезпечення повноцінним харчуванням хворих.

На базі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виділено 19 бригад для надання медичної допомоги хворим з підозрою на COVID-19: три бригади працюватимуть у Харкові, 16 – у районах області.

На даний час Харківська область вже отримала засоби індивідуального захисту та витратні матеріали: респіратори класу захисту FPP2 – 1350 шт, захисні комбінезони – 400 шт, швидкі тести COVID-19 lgM Antibody Rapid Test Kit - 5000шт, набори для виявлення РНК номінального коронавірусу 2019-nCoV (ORF1 ab/N) перший випуск/01- 53 набори (по 96 обстежень).

Крім того, з держрезерву отримано 400 тисяч масок, що розподіляються між закладами охорони здоров'я, працівниками нацполіції, патрульною поліцією, національною гвардією. Ще 200 тисяч масок розподіляється між закладами охорони здоров'я.

До регіону продовжують надходити засоби індивідуального захисту, витратні матеріали, медичне обладнання за централізованими поставками, які будуть оперативно розподілені між установами, що надаватимуть медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

comments powered by HyperComments