Засідання ВСУ у справі Зайцевої - Дронова пройде без журналістів – ЗМІ

Четвер, 2 квітня 2020, 09:53
Справу про ДТП на Сумський в Харкові призначили до розгляду в касації 3 квітня.
Засідання ВСУ у справі Зайцевої - Дронова пройде без журналістів – ЗМІ

Як повідомляє NewsRoom з посиланням на прес-службу Київського районного суду Харкова, через карантин представників ЗМІ не пустять до залу засідання, але дадуть можливість подивитись процес у запису.

«Засідання Верховного суду у справі Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, призначене на третє квітня, відбудеться в режимі відео-конференції. Однак через загрозу поширення коронавируса в зал пустять тільки учасників процесу. Проте, у журналістів буде можливість отримати відеозапис процесу», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, масштабне ДТП на Сумщині сталося 18 жовтня 2017 року. Зіткнулися Lexus, за кермом якого була Олена Зайцева, і Volkswagen Touareg під управлінням Геннадія Дронова. Від удару Lexus відкинуло на натовп людей, які стояли біля світлофора.

Шестеро людей загинули і ще стільки ж постраждали. Київський районний суд визнав Геннадія Дронова та Олену Зайцеву винними за статтею 286 КК У ( «порушення правил дорожнього руху») і засудив їх до 10 років в'язниці. Винуватців аварії також зобов'язали компенсувати постраждалим близько 8 мільйонів гривень.

Зараз Дронов відбуває покарання у виправній колонії на Полтавщині, а Зайцева - у виправному центрі на Дніпропетровщині.

У листопаді 20129-го Дронов і Зайцева вирішили оскаржити вирок у Верховному суді і подали скарги, однак обидва прохання були прийняті тільки з другого разу.

comments powered by HyperComments