Поліцейські Харківщини склали 300 протоколів за порушення правил дотримання карантину

Понеділок, 13 квітня 2020, 13:34
Переважна більшість нових порушень стосувалася ігнорування громадянами посилених вимог до обмежувальних заходів у зв’язку з карантином, у тому числі перебування без захисної маски у публічних місцях.
Поліцейські Харківщини склали 300 протоколів за порушення правил дотримання карантину

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, уУсього з початку превентивних заходів поліцейські склали 177 адмінпротоколів відносно працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, які здійснювали торгівлю.

74 порушення виявлені серед керівників торгових закладів та установ харчування. 9 адміністративних протоколів працівники поліції склали відносно перевізників, 13 – керівників підприємств, установ, організацій, 27 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф для громадян - від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

comments powered by HyperComments