Великдень під час карантину: харків'ян просять утриматися від відвідування богослужінь

Вівторок, 14 квітня 2020, 15:38
Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій закликав харків'ян в день Світлого Христового Воскресіння залишатися вдома і долучитися до божественної літургії за допомогою онлайн-трансляції.
Великдень під час карантину: харків'ян просять утриматися від відвідування богослужінь

Про це він заявив 13 квітня під час брифінгу в єпархіальному управлінні, повідомили у прес-службі міськради.

«На сьогоднішній час людство спіткала страшна біда - хвороба, яка називається коронавірус. Я закликаю наших віруючих людей - усіх, хто живе у Харкові і в Харківській області, прислухатися до заклику керівництва країни, до порад лікарів - у Великодню ніч залишатися вдома і там молитися. Все буде проходити в режимі онлайн завдяки телевізійній та інтернет-трансляції - ви усі будете брати участь у святі Пасхи Христової», - зазначив Онуфрій.

Митрополит підкреслив, що, виконуючи такі приписи, українцям вдасться разом перемогти епідемію в країні. «Сподіваюся, в ці особливі дні Христос зміцнить нашу віру, в ці світлі дні ми будемо молитися за весь народ. Сподіваюся, що ця хвороба не відвідає більше наші сім'ї і ми всі будемо здорові», - сказав він.

Також митрополит Онуфрій повідомив, що в саме свято Пасхи, на Великому тижні і на Світлій седмиці храми будуть відкриті, люди зможуть відвідати їх, але пускатимуть до церков лише обмежену кількість людей.

comments powered by HyperComments