На Харківщині можуть закрити всі продуктові ринки до кінця карантину

П'ятниця, 17 квітня 2020, 09:44
Місцевій владі рекомендовано заборонити роботу ринків до кінця карантину. Таке рішення було прийнято 16 квітня під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.
На Харківщині можуть закрити всі продуктові ринки до кінця карантину

За словами голови ХОДА Олексія Кучера, таку пропозицію було внесено головним санітарним лікарем України.

«Враховуючи цю рекомендацію, сьогодні прийняли рішення на нашій комісії, щоб всі органи місцевого самоврядування розглянули це питання і вирішили цю проблему щодо закриття ринків, які працюють, зокрема, і на території міста Харків», - повідомив Олексій Кучер.

За словами заступника голови ХОДА Тараса Пастуха, ігнорування рекомендацій призведе до можливого швидкого поширення коронавірусної інфекції на території Харківської області. 

«Люди не підуть до церков, але все одно більшість з них буде намагатися зберегти ту пасхальну традицію, їм потрібно відвідати традиційні ринки, магазини, і все це може призвести до великого скупчення в магазинах, ринках і може сприяти швидшому поширенню інфекції», - зазначив Тарас Пастух.

У рішенні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки рекомендовано органам місцевого самоврядування припинити функціонування ринків не лише під час визначених святкових днів, а й до кінця карантинних заходів на території України.

comments powered by HyperComments