"Мерія пішла на злочинну змову": підприємцям Барабашово відключили воду, Нацполіція їх "футболить"

П'ятниця, 15 травня 2020, 08:36
Напередодні представники більш ніж 15-тисячній групи підприємців «Барабашово» намагалися потрапити до керівників відразу двох правоохоронних установ: Московського відділу та обласного управління поліції.
"Мерія пішла на злочинну змову": підприємцям Барабашово відключили воду, Нацполіція їх "футболить"

Але ось прийняти їх, за словами підприємця Дмитра Іщука, не змогли ні Сергій Дводненко, ні Валерій Сокуренко, повідомляє АТН.

Зате, як стало відомо пізніше, їх опоненти якраз-таки зуміли зустрітися з керівництвом поліції: глава Нацполіціі області вийшов до них особисто.

Дмитро Іщук, підприємець ТЦ "Барабашово": "Обурені виборчим ставленням. З кимось зустрічаються, з 10 псевдоактівістамі, а представники 15 тисяч підприємців, які дають близько шістдесяти торгових місць, — нас "футболять" і не хочуть чути нашу більшість. Нас всіх передали якимось співробітникам, які повинні були з нами зустрітися, сам начальник Нацполіціі області до нас не вийшов, хоча ми приходили в його робочий час, коли він повинен був здійснювати прийом громадян".

Тиск з боку міської влади особливо гостро «барабашовці» відчували в період карантину.

Гостро не вистачає, кажуть вони, підтримки поліції, тому як все ще відсутня реакція, наприклад, на самозахоплення торгових об'єктів представниками радикальних організацій і, власне, недавні події — в період пандемії без води залишили понад 30% ринку, її доводиться підвозити власними силами, розповідає Ірина Денисова.

Ірина Денисова, представниця підприємців ТЦ «Барабашово»: "На сьогоднішній момент кримінальні справи, які були, не розслідуються, зустрічі, які були заплановані, як районом Московським, так і містом, не було проведено жодної - не те, що конструктивної, а взагалі жодної. Мерія, йдучи на злочинну змову, відключає воду — вони перенаправляють транспорт громадський міський".

У поліції повідомили, що іншу зустріч з «барабашовцямі» Сокуренко не зміг провести особисто, бо був на виїзді, тому замість нього з підприємцями поспілкувався його заступник.

Профспілки «Барабашово» домагатимуться від харківських правоохоронців виконання своїх обов'язків, як безстроковими акціями, так і візитами до міністра МВС, Генерального прокурора і Офісу Президента України.

Фото: Newsroom

comments powered by HyperComments