«Металіст 1925» може втратити можливість попасти в УПЛ через домовленості чиновників

Середа, 10 червня 2020, 16:24
Харківський футбольний клуб «Металіст 1925» сподівається на виважену позицію керівників українського футболу та справедливе рішення, а саме Чемпіонат першої ліги дограти згідно з Регламентом.
«Металіст 1925» може втратити можливість попасти в УПЛ через домовленості чиновників

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті клубу.

До прес-служби ФК «Металіст 1925» протягом останніх кількох днів надходить інформація про те, що керівники Української асоціації футболу продовжують ухилятися від своїх прямих обов'язків, а саме вирішення конфлікту, який виник в українському футболі, не бажають забезпечувати перевагу спортивного принципу над іншими, в тому числі, комерційними інтересами.

«Нам стало відомо, що велика група футбольних чиновників та звичайних уболівальників все ж хоче домогтися справедливості, насамперед, через звернення до Президентів УЄФА та ФІФА - Александера Чеферіна та Джанні Інфантіно, відповідно. ФК «Металіст 1925» не збирається стояти осторонь цих процесів. Керівництво клубу довіряє Президенту УАФ Андрію Павелку та підтримує його, але, у випадку потурання незаконним рішенням стосовно вищезгаданих подій, осторонь не буде», - йдеться в повідомленні.


 

comments powered by HyperComments