Собаки корупції непідвладні: як слобожанські митники іспит складали (ФОТО)
![Собаки корупції непідвладні: як слобожанські митники іспит складали (ФОТО)](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12142/1214117/thumb-item-523x340-e7e0.jpg)
Щорічно фахівці кінологічних відділів митниць разом зі своїми вихованцями підтверджують професійну компетентність. Іспити відбуваються на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.
Цьогоріч карантинні обмеження внесли свої корективи і навчання команди кінологів Слобожанської митниці разом з практичним підсумковим заліком відбулося за місцем основної служби. Спеціальна підготовка фахівців відділів кінологічного забезпечення митниці відбувалася в режимі он-лайн до 3 липня.
За результатами навчання фахівці відділу запобігання та протидії контрабанді наркотиків і зброї та кінологічного забезпечення здавали підсумковий контроль, а потім - практичну частину іспиту з обов’язковими елементами вправ для собак.
Чотирилапі показали відмінні навички з пошуку та виявлення прихованих речовин у легковому автомобілі, у багажі, на людині, у приміщенні. Попри неймовірну спеку практичний іспит кінологічної команди здано у повному обсязі, рапортує пресслужба Слобожанської митниці.
Довідка. З початку року кінологічною командою Слобожанської митниці виявлено 9 фактів (60 % від загальної кількості - 15) незаконного переміщення наркотичних засобів та психотропних речовин. Вилучено: 32 кг 301,65 г марихуани; 112 таб феназепаму, 20 капсул кодиклиптелу (псевдоефедріну); 4,11 г метадону.
Як повідомляла «Справжня Варта», у червні від Слобожанської митниці до Державного бюджету надійшло понад мільярд гривень.