Швидкісний Hyundai з Києва вдруге за тиждень зламався під Харковом
Четвер, 23 липня 2020, 10:46
Швидкісний потяг №726 Київ - Харків знову зламався на станції у Люботині.
Як повідомляє один з харківських Telegram-каналів, пасажири добрались до Харкова з затримкою у 1 годину 15 хвилин.
За даними каналу, Hyundai притягнули до Харкова тягачем.
Прес-служба «Укрзалізниці» досі не прокоментувала факт затримки потягу.
Нагадаємо, швидкісний потяг №726 Київ - Харків зламався на станції у Люботині вночі 21 липня.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments