Скандал у Харкові: щоб подати заяву в поліцію, мешканцям довелося викликати патруль (ВІДЕО)

Субота, 12 вересня 2020, 16:21
Дій співробітників, які не бажали приймати заяву громадян, стали предметом службового розслідування у Головному управлінні Національної поліції в Харківській області.
Скандал у Харкові: щоб подати заяву в поліцію, мешканцям довелося викликати патруль (ВІДЕО)

За розпорядженням керівництва обласного поліцейського главку розпочато службове розслідування дій співробітників Новобаварського відділу поліції, які не бажали приймати у жителів району заяви щодо підприємства «Коксохім». Підприємство вже котрий рік поспіль забруднює повітря в прилеглому районі. За словами жителів, навіть прийнявши заяву, поліцейські за кілька годин не спромоглися її зареєструвати. Всього люди провели біля райвідділу близько семи годин, причому під приводом дотримання карантину стражі закону не пускали їх навіть в туалет.

Про це повідомляє Харків Times із посиланням на пресслужбу Нацполіціі області.

«Новобаварський райвідділ поліції відмовляється приймати заяви по коксохіму. Активістам довелося викликати наряд поліції в райвідділ, щоб зрушити справу з мертвої точки», - написала одна з активісток групи.

Тепер дії співробітників райвідділу стали предметом службового розслідування. Поліція нагадує, що співробітники Новобаварського відділу проводять досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 124 КК (забруднення атмосферного повітря).

Інформація про дії поліцейських, супроводжувана відповідним відео, з'явилася на сторінці групи «Харків без «Коксохіму» у ФБ.

comments powered by HyperComments