Слобожанські митники виявили у громадянки України незадекларовану валюту

Понеділок, 14 вересня 2020, 13:49
Слобожанська митниця Держмитслужби наголошує громадянам, що перетинають кордон України, на необхідності дотримання норм чинного законодавства з питань державної митної справи при переміщенні готівки.
Слобожанські митники виявили у громадянки України незадекларовану валюту

Так, напередодні,  у митному пункті пропуску “Гоптівка” співробітники Слобожанської митниці Держмитслужби  виявили у громадянки  України, що слідувала  у пішому порядку з  України до РФ,   незадекларовану валюту.   

Під час проведення усного декларування жінка запевнила, що переміщує  валюту, сума якої не перевищує еквівалент 10000 тисяч євро. Але при подальшому перерахунку, сума валютних цінностей у вигляді банкнот доларів США, які надала громадянка, склали 13100 (тринадцять тисяч сто) доларів США .

Таким чином, громадянка України  не заявила за встановленою формою точні та достовірні відомості про товар, який підлягає обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України. Зазначені дії мають ознаки порушення  митних правил, передбаченого  статтею 472 Митного кодексу України.

Сума, яка перевищує встановлену законодавством норму,  вилучена як безпосередні предмети порушення митних правил,  та складає 1256 доларів  США.

comments powered by HyperComments