На Харківщині за добу розмінували 9 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

Вівторок, 22 вересня 2020, 16:14
Розмінувальні роботи проводились у Лозівському, Валківському, Харківському та Вовчанському районах області, а також в шевчнківському районі міста.
На Харківщині за добу розмінували 9 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

Всього було знищено 9 боєприпасів, з яких 4 артснаряди, 4 мінометні міни та 1 авіабомба, повідомили у ГУ ДСНС України у Харківській області.

Піротехніки ДСНС на місці проведення піротехнічних робіт з місцевими мешканцями проводили роз’яснювальні бесіди щодо дій у разі виявленні підозрілих предметів.

Головне управління Державної служба України з надзвичайних ситуацій у Харківській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

 

comments powered by HyperComments