Світлична підтримала харківських атошників

Неділя, 11 жовтня 2020, 16:51
Депутат Верховної Ради Юлія Світлична допоможе харківським ветеранам АТО/ООС відстояти право на отримання земельних ділянок.
Світлична підтримала харківських атошників

«Розумію обурення людей, які брали участь у бойових діях, а повернувшись з війни, мають ще й виборювати свої законні права, – написала Юлія Світлична у Facebook. – Завжди стояла на сторожі реалізації прав захисників незалежності України. Харківська область останні роки була у лідерах із надання учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил земельних ділянок – ми забезпечили видачу близько 10 000 ділянок впродовж цього періоду. Ті, хто захищав Україну, завжди матимуть мою всебічну підтримку і надалі. Як народний депутат України, звертаюсь до Уряду, Держгеокадастру та Харківської обласної державної адміністрації із запитом щодо наявності земельних ділянок для розподілу серед учасників бойових дій».

10 жовтня у Харкові пройшов мітинг ветеранів АТО/ООС, які вимагають від Харківської облдержадміністрації та мерії реалізувати їхнє право на отримання земельних ділянок. Учасники акції звернулися по допомогу до Юлії Світличної.

«Бійців АТО/ООС міста Харкова та Харківської області ставлять в останню чергу на отримання, при цьому видають «іншим» людям земельні ділянки, які опинилися в черзі зовсім нещодавно. Також були виявлені неодноразові вимоги хабара для прискорення. Такими діями або бездіяльністю неодноразово були порушені наші конституційні права на отримання земельних ділянок відповідно до ст. 118 Земельного кодексу України. З нашої сторони були пройдені усі етапи процедури отримання земельних ділянок», – сказано в зверненні ветеранів.

comments powered by HyperComments