Кірш закликав голосувати за тих, хто пройде 5%-ний бар'єр - натякає на Блок Світличної

Середа, 21 жовтня 2020, 11:24
Харківський економіст і редактор профільного журналу, народний депутат України VIII скликання Олександр Кірш розповів, чому на місцевих виборах 25 жовтня підтримає «Блок Світличної «Разом».
Кірш закликав голосувати за тих, хто пройде 5%-ний бар'єр - натякає на Блок Світличної

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«З огляду на нереалізованого запиту на професіоналізм у владі (як центральної, так і часто місцевої), потрібно голосувати за політиків, які мають досвід управління і вже показали себе в роботі», - написав він.

Кірш закликав кожного з харків’ян обов'язково прийти на дільниці і проголосувати.

«Яким би не був ваш вибір, його обов'язково потрібно позначити 25 жовтня. Я звернув увагу на те, що політичні партії, які можна віднести до демократичних, досить широко будуть представлені в бюлетені, тому раджу проголосувати за ту партію, яка точно подолає 5% -й бар'єр, щоб ваш голос не пропав. Будьте активними, приходьте на вибори, тому що наступний шанс обрати гідну місцеву владу буде тільки через 5 років», - написав він.

Нагадаємо, на майбутніх виборах у Харківській області з Блоком Світличної «Разом» до місцевих рад йдуть лікарі, науковці, підприємці, волонтери, місцеві лідери та представники громадянського руху.

comments powered by HyperComments