На Харківщині СБУ запобігла проведенню незаконного місцевого референдуму

Четвер, 22 жовтня 2020, 10:01
Служба безпеки України миттєво відреагувала на спробу захоплення влади на місцевому рівні шляхом проведення незаконного референдуму, який мав відбутися напередодні місцевих виборів в Україні.
На Харківщині СБУ запобігла проведенню незаконного місцевого референдуму

Як повідомив керівник прес-служби СБУ у Харківській області Владислав Абдула, оперативники спецслужби встановили, що селищний голова одного з населених пунктів Лозівського району Харківської області 21.09.2020 р. підписав незаконне рішення сесії ради про призначення місцевого референдуму для створення об’єднаної територіальної громади.

Депутати разом із селищним головою вирішили, що нова тергромада, центром якої має стати саме їх населений пункт, має об’єднати ще сім сусідніх сіл. Через проведення «референдуму» депутати планували надати своєму рішенню статус легітимного.

22 жовтня п.р., у межах розпочатого слідчими Управління СБУ в Харківській області кримінального провадження, на момент початку роботи комісій з проведення місцевого референдуму розпочато невідкладні слідчі дії для встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності, а також вилучення речових доказів.

 

comments powered by HyperComments