Поліція готова забезпечити публічний порядок і безпеку громадян під час виборів – Сокуренко

Четвер, 22 жовтня 2020, 16:04
У день виборів за правопорядком у Харківській області спостерігатимуть більше 9 тисяч правоохоронців: близько 6 тисяч працюватимуть безпосередньо на виборчих дільницях, 1,2 тисячі задіяні на патрулювання, також сформовано резерв у кількості 1300 працівників.
Поліція готова забезпечити публічний порядок і безпеку громадян під час виборів – Сокуренко

Як повідомили у відділу комунікації поліції Харківської області, про це під час селекторної наради керівництва обласного главку сказав очільник харківської поліції Валерій Сокуренко.

За його словами, 25 жовтня маршрути груп швидкого реагування поліції в сільських районах та спільні патрулі поліції і нацгвардійців у місті будуть наближені до виборчих дільниць.

Особовий склад ГУНП в Харківській області переведений на посилений варіант виконання службових обов’язків, Ситуаційний центр  працює у надзвичайному режимі. Додатково до роботи у ситуаційному центрі залучені працівники різних служб. 

«Поліція повинна бути політично нейтральною – і це головне завдання, якого ми повинні дотримуватися, - наголосив Валерій Сокуренко. -  Ми не допустимо провокацій та докладемо максимум зусиль задля беззаперечного дотримання закону усіма учасниками виборчих перегонів».

comments powered by HyperComments