Харківську облраду очолила Тетяна Єгорова-Луценко

Четвер, 19 серпня 2021, 11:04
Попередник пішов з посади через корупційний скандал.
Харківську облраду очолила Тетяна Єгорова-Луценко

Депутати Харківської обласної ради на сесії 19 серпня підтримали кандидатуру Тетяни Єгорової-Луценко на посаду голови Харківської облради. У голосуванні взяли участь 89 депутатів, 75 з яких проголосували за, 31 – не використали бюлетень. Ще пʼять бюлетенів визнали недійсними.

Тетяна Єгорова-Луценко була єдиною кандидаткою на посаду голови облради.

Серед пріоритетних напрямків роботи Єгорова-Луценко виділила медичну галузь та промисловість. Перше та основне – охорона здоров'я. Це не лише про пандемію та COVID-19, бо є онкозахворювання, купа інших хвороб. На переконання нової очільниці обласної ради, треба наводити лад в галузі охорони здоров'я, починаючи з комунальних медичних закладів, призначення керівників, починаючи з нового менеджерського підходу, можливо.

Серед галузей, які Тетяна Єгорова-Луценко ставить у пріоритет: агросектор, IT й екологія. Тетяна Єгорова-Луценко – ексначальниця теруправління юстиції. У березні 2020 балотувалася у народні депутати по 179 округу на Харківщині де посіла третє місце.

Перед цим Харківська обласна рада проголосувала за звільнення Артура Товмасяна з посади очільника. Його повноваження припинили достроково через корупційну справу. Відставку Товмасяна підтримали 88 депутатів, проти голосували п’ятеро; один депутат утримався, двоє – не голосували. Перед голосуванням Товмасян заявив, що не братиме в ньому участь через конфлікт інтересів. На днях Артур Товмасян, якого підозрюють у хабарі, написав заяву про складення повноважень. Водночас він зазначив, що, як і раніше, не визнає себе винним і має намір довести це в суді.

 

comments powered by HyperComments