Вночі окупанти знову обстріляли Харківщину: є загиблі
Вівторок, 5 квітня 2022, 15:49
Рашисти вночі знову обстріляли Харківську область. Як інформує УНН з посиланням на зведення ОДА, загинуло двоє людей.
Нічні хаотичні обстріли житлових районів Харкова продовжилися. Також окупанти обстріляли Дергачі, Барвінкове, Чугуїв. У Чугуєві двоє загиблих.
Евакуацію населення проводять у Барвінковому та Лозовій. Бої тривають в Ізюмському напрямку.
Минулої доби окупанти двічі підряд обстріляли Харків.
Зокрема, після удару ворога по Харкову 3 квітня, внаслідок якого загинуло семеро людей, обстріли житлових районів продовжилися 4 квітня зранку.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments